Státní správa

Stále častěji vyhledáváme vhodné kandidáty, kteří posílí řady zaměstnanců státní správy. Zároveň se věnujeme i tréninku a vzdělávání stávajících zaměstnanců v jednotlivých resortech.

Personální servis v oblasti státní správy poskytujeme již mnoho let. Mimo cíleného vyhledávání specialitů nabízíme i efektivní Training, na jehož základě zaměstnanci rychle uplatní nově nabyté dovednosti v praxi. Může se jednat o manažerské dovednosti, prezentační schopnosti, time management a další speciální metody.

S důvěrou se na nás můžete obrátit i v případě nutnosti restrukturalizace. Díky programu Outplacementu společně zvládneme i tento krok. Máme zkušenost s přípravou manuálu k propouštění zaměstnanců nebo treninkem pro propouštějící i propouštěné. 

Jsou to právě letité zkušenosti, individuální přístup a naprostá diskrétnost, které z nás dělají spolehlivého partnera pro instituce, jako jsou Ministerstvo práce a sociálních věcí, Ministerstvo zemědělství, Dům zahraniční spolupráce nebo Ministerstvo pro místní rozvoj.