zdravotnictví

Zdravotnictví

Vyhledáme kandidáta, který se stane součástí týmu vašeho zdravotnického zařízení.

Špičkoví lékaři a zkušení manažeři práci nehledají – zpravidla ji mají. A proto stále častěji službu Executive search, tedy cílené vyhledávání vhodných kandidátů, využívají i nemocnice a zdravotnická zařízení. Důvod je prostý, recruitment je neefektivní  a nepřináší uspokojivé výsledky. Neztrácejte čas hledáním, pomůžeme vám vyhledat ideální osobnosti pro vaši společnost a přesvědčit je, aby se staly vašimi zaměstnanci.

5 let zkušeností s Executive search ve zdravotnictví

S cíleným vyhledáváním manažerů a specialistů metodou Executive search máme přes 20 let zkušeností. Dokážeme tak zdravotnickým zařízením pomoci se získáním zkušených a kvalitních manažerů i specialistů, kteří mají nejen potřebnou profesní kvalifikaci, ale i požadované osobnostní předpoklady.

Training klíčových managerů a specialistů ve zdravotnictví

Řadě zdravotnických zařízení jsme připravili Training se zaměřením na manažerské, prezentační a motivační dovednosti. Zároveň jsme připravili speciální Training zaměřený na zdokonalování vztahu lékaře, pacienta a jeho rodinných příslušníků.

Kontakty na renomované odborníky

Dlouhodobě sledujeme kariéry renomovaných lékařů, primářů a manažerů ve zdravotnictví a farmacii. S mnohými udržujeme osobní kontakt, a proto jsme schopni vytipovat vhodné kandidáty pro vaše zařízení, a to v České republice i v zahraničí.

Executive search v číslech
25
zdravotnických zařízení ve spolupráci
40 000
lékařů v databázi pro okamžité oslovení
5
let zkušeností s obsazováním pozic ve zdravotnictví

Diskrétní a exkluzivní přístup

Není tajemstvím, že vrcholní manažeři i špičkoví lékaři vyžadují specifický a individuální přístup. Naši specialisté vědí, jak s touto skupinou potenciálních zaměstnanců pracovat. Základem je vzájemná důvěra, profesionální přístup a naprostá diskrétnost.

Konzultant Executive search vždy postupuje tak, aby neohrozil současnou pozici vytipované osoby a zároveň představil unikátnost, specifika a veškeré benefity vaší nabídky a zdravotnického zařízení.

Postup při obsazování pozic pomocí Executive search

01
Důkladné pochopení potřeb i požadavků klienta,
02
definice profilu ideálního kandidáta vzhledem k situaci ve společnosti i na trhu,
03
sestavení long listu kandidátů,
04
sestavení short listu kandidátů – prezentace CV kandidátů klientovi,
05
prověření základních referencí,
06
osobní prezentace kandidátů klientovi,
07
doplnění a hloubkové prověření referencí na základě požadavků klienta,
08
podpora a pomoc při vyjednávání podmínek,
09
monitoring adaptace kandidáta během zkušební doby nebo naší garance.

Společnosti, kterým jsme vyhledali ideálního kandidáta

Proč využít Executive search ve zdravotnictví

1
Vyhledávání lékařů
Od roku 2014 se zaměřujeme na cílené vyhledávání lékařů a zdravotnických specialistů. Známe díky tomu trh a rychle vyhledáme vhodného kandidáta.
2
Rozsáhlá databáze
V databázi máme přes 40 000 lékařů v České republice a na Slovensku, průběžně ji aktualizujeme a monitorujeme potenciální kandidáty.
3
Mezinárodní spolupráce
Spolupracujeme s několika odborníky ve střední a východní Evropě. Díky tomu jsme schopni pomoci s nalezením lékařů i za hranicemi.
4
Naše metodologie
Mnohaleté zkušenosti s vyhledáváním TOP manažerů nám pomáhají i při náboru lékařů a zdravotnických specialistů.