nase-hodnoty

O nás

Už 13 let pomáháme firmám nacházet ty nejlepší profesionály

Od roku 2006 nabízíme moderní personální služby firmám i jednotlivcům. Naší hlavní specializací je služba Executive Search, při níž obsazujeme vrcholové pozice manažerů a špičkových specialistů v řadě oborů.

Společnost TOPSEARCH založila Andrea Jarošová, která se už při jejím zrodu mohla opřít o letité zkušenosti z personalistiky nadnárodních firem. Od svého zrodu se postupně rozrůstáme a rozšiřujeme nabídku služeb. Vedle Executive Search se věnujeme i vzdělávání zaměstnanců dle potřeb klienta a vytváříme programy pro Outplacement. Nabízíme širokou škálu služeb personálního poradenství i individuální odborné vedení v podobě Career Development.

"Po 20 letech v oblasti Executive search a personálním poradenství vím, že klíčové a zásadní pro kariérní změny je pochopení motivace a hodnot jak klientů, tak i kandidátů. Umění navázat vztah a získat si důvěru, to je dar, s kterým se musí zacházet velice opatrně a zodpovědně. A jsem opravdu hrdá, že v TOPSEARCH umíme tento přístup nabídnout a realizovat."
Mgr. Andrea Jarošová, Managing partner
TOPSEARCH v číslech
14
let
Roky zkušeností z nás dělají specialisty
450
klientů
Spolupracuje s námi přes 450 klientů
1250
pozic
Obsadili jsme 1250 pracovních míst
12200
CV
Máme v databázi 11 tisíc aktivních CV
40000
pohovorů
Absolvovali jsme 40 tisíc pohovorů
nase-hodnoty
Naše hodnoty
Poskytování prvotřídních služeb a budování dlouhodobých vztahů s našimi klienty a kandidáty jsou cílem nás všech.
Více o našich hodnotách
pristup
Přístup
S klienty, zaměstnavateli i kandidáty, budujeme dlouhodobé vztahy založené na respektu, lidském přístupu a naprosté diskrétnosti
Více o našem přístupu
historie
Historie
Společnost TOPSEARCH, s.r.o. založila v roce 2006 Andrea Jarošová a firma od počátku stojí na jejich letitých zkušenostech v oblasti lidských zdrojů.
Více o historii

Náš tým

Andrea Jarošová

Managing Partner
Andrea má přes 20 zkušeností s personálním poradenství se specializací na Executive Search, Career Development a Outplacement.

Martina Belfínová

Partner
Martina má rozsáhlé zkušenosti z oblasti HR a bohatou praxi v poskytování kariérního poradenství, vedení kariérního Developmentu a Outplacementu.

Miloš Zikmund

Partner
Miloš se specializuje na oblasti FMCG, B2B, průmyslu a obchodu. Se společností TOPSEARCH, s.r.o. spolupracuje od založení a od roku 2006 je jejím partnerem.

Ivo Jaroš

Partner
Ivo se v oblasti personalistiky a lidských zdrojů pohybuje přes 7 let, vedle personalistiky sbírá znalosti i z marketingu a správy sociálních sítí.

Jana Aubrechtová

Senior Consultant
Jana se v HR pohybuje od roku 2002. Během své praxe nasbírala zkušenosti z interního i externího HR, především v nadnárodních korporacích.

Mario Švehelka

Partner
Mario se personalistice věnuje od roku 2003, specializuje se na farmaceutický průmysl a zdravotnictví. Od roku 2014 v TOPSEARCH, s.r.o. zastává pozici Senior Consultant.