pristup

Přístup

S klienty, zaměstnavateli i kandidáty, budujeme dlouhodobé vztahy založené na respektu, lidském přístupu a naprosté diskrétnosti

Ve společnosti TOPSEARCH vždy přistupujeme ke každému s vědomím, že karierní změna nebo nábor zaměstnanců jsou nesmírně důležité kroky v životě firmy i jednotlivce. Nikdy pro nás nejste pouze dalším z klientů nebo jedním z řady kandidátů. Ctíme a vážíme si vaší odbornosti, profesionality a individuality, neboť jsme si vědomi, že v pozadí každé změny je určitá historie, vývoj a často nelehké rozhodování. Proto vám budeme rádi v procesu těchto závažných změn rádi asistovat a z naší strany vám budeme věnovat plnou pozornost.

Prioritou při jednání s kandidáty i klienty je pro nás v TOPSEARCH zcela profesionální přístup s lidskou tváří. Věříme, že každý jednotlivec je unikátní osobností. Vycházíme ze skutečnosti, že všichni ve společnosti máme za sebou určitou životní cestu, která nás formovala, a která zároveň pozitivně koriguje i naše očekávání do budoucnosti. Platí to o profesních vztazích, obchodních příležitostech, zaměstnancích, zaměstnavatelích i obchodních partnerech.

Proto je pro nás prvořadé pochopit potřeby klientů, dokonale se seznámit s jejich současnou firemní kulturou, osobnostmi ve společnosti, vizí, očekáváními a zkušenostmi. V případě našich kandidátů klademe důraz na osobní jednání, při kterém se snažíme porozumět jejich ambicím, karierním cílům, a zvláště motivaci ke změně. Je nám jasné, že právě motivace se během profesního života mění, proto vždy bereme ohled na aktuální situaci. Na základě těchto informací jsme poté schopni cíleně propojovat skvělé profesionály s dalšími uznávanými experty.

Důležitou součástí naší práce v TOPSEARCH je definování vztahu s klienty a jednotlivci. Věříme, že pro společnosti jsme partnerem, kterým jim společnými silami vyhledá úžasné zaměstnance, pro jednotlivce jsme naopak těmi, kteří jim pomohou v karierní změně a naplnění jejich vize. Můžete nám věřit, že pokud jste s naší pomocí posunuli svoji kariéru nebo společnost dopředu, je pro nás nesmírně důležité a povzbuzující.

V neposlední radě bychom chtěli zdůraznit, že si velice vážíme důvěry, kterou nám dáváte. Zavazuje nás k tomu, abychom vždy učinili to nejlepší co dokážeme pro vyřešit vaši aktuální personální situaci.

TOPSEARCH v číslech
14
let
Roky zkušeností z nás dělají specialisty
450
klientů
Spolupracuje s námi přes 450 klientů
1250
pozic
Obsadili jsme 1250 pracovních míst
12200
CV
Máme v databázi 11 tisíc aktivních CV
40000
pohovorů
Absolvovali jsme 40 tisíc pohovorů