historie

Historie

Společnost TOPSEARCH, s.r.o. založila v roce 2006 Andrea Jarošová a firma od počátku stojí na jejich letitých zkušenostech v oblasti lidských zdrojů.

2006
Začátky
V lednu založila Andrea Jarošová TOPSEARCH a společně s kolegy začali působit v kancelářích v Konviktské ulici. V tom samém roce se nám také podařilo získat prvního velkého klienta – Toyotu, s níž spolupracujeme do dnes.
2007
První stěhování
Firma se rozrostla o nové klienty i kolegy a v prosinci 2007 jsme se přestěhovali do větších kanceláří. Z plánovaného přesunu do business centra, díky pozitivním ohlasům klientů na současnou lokaci a atmosféru, sešlo. Zvolili jsme tak větší prostory na stejné adrese.
logo-contact
2008
Přidáváme nové služby
Do portfolia jsme zařadili Outplacement a Consulting. Finanční krize zasáhla mnoho firem a naší snahou bylo minimalizovat její negativní dopady. Pomáhali jsme propuštěným zaměstnancům, co nejdříve, sehnat nové zaměstnání a společnostem komunikovat krizový stav.
logo-contact
2011
Rozšíření týmu
Přijali jsme nové kolegy, kteří dlouhodobě působili na klientské straně, a díky tomu se stali zkušenými oponenty. Vedle zájmu o stávající služby projevují klienti stále větší zájem o individuálnější služby, proto jsme rozšířili nabídku o Career development a Training.
logo-contact
2013
Career Development
Career Development se stává velmi významnou součástí našich služeb a stále více tuto službu využívají manažeři, lidé, kteří chtějí od nás ucelenou profesionální službu, například z oblasti sumarizace jejich dovedností, ale zejména využívají naše know-how na vstup na trh.
logo-contact
2015
ES ve zdravotnictví
Rozšířili jsme nabídku služeb o Executive Search ve zdravotnictví a díky rozsáhlým zkušenostem z farmacie i zdravotnictví jsme se stali ceněnými partnery mnoha firem při vyhledávání lékařů, primářů a specialistů.
logo-contact
2017
Executive lounge
Otevřeli jsme Executive lounge v Pařížské ulici, který slouží jako bezpečné a diskrétní místo pro jednání klientů s kandidáty a individuální setkání v rámci Career Development programu.
TOPSEARCH v číslech
14
let
Roky zkušeností z nás dělají specialisty
450
klientů
Spolupracuje s námi přes 450 klientů
1250
pozic
Obsadili jsme 1250 pracovních míst
12200
CV
Máme v databázi 11 tisíc aktivních CV
40000
pohovorů
Absolvovali jsme 40 tisíc pohovorů